• Ново
Бисер Izumi Мажите Елита Inrcool Ограничен Три Шорцеви

Бисер Izumi Мажите Елита Inrcool Ограничен Три Шорцеви

DEN 2160.00
Износ
Во продавницата.

Тело : 72% најлон 28% elastane/ UPF 40+ Технологија : coldblack Страна Панел : 83% полиестер 18% elastane/ UPF 40+ Технологија : coldblack.Увезени.Машина За Миење.Пролет/Лето 2014 Година. Прочитајте грижа содржина етикета на внатрешноста на вашиот облека за посебни упатства; користење на едноставни средства, без адитиви.Инспирирани од нашиот ПИ Про Три Тим сопствени колекции, ЕЛИТАТА Во–Р–Кул LTD Три Кратки и не се користи само голема вршење ткаенини за да бидете кул.Совршен баланс на anatomic одговара, перформанси инженерство материјали и лична интерфејс помеѓу спортист и опрема.Прочитајте грижа содржина етикета на внатрешноста на вашиот облека за посебни упатства; користење на едноставни средства, без адитиви.Инспирирани од нашиот ПИ Про Три Тим сопствени колекции, ЕЛИТАТА Во–Р–Кул LTD Три Кратки и не се користи само голема вршење ткаенини за да бидете кул.Совршен баланс на anatomic одговара, перформанси инженерство материјали и лична интерфејс помеѓу спортист и опрема.Види Производ ознака и wwwpearlizumicom за Гаранција Информации.Standout стил, чувствувате ладење и удобност го карактеризираат овој краток, инспирирани од нашиот Бисер i ZUMi Про Три тим сопствени колекции.

За производот

Слични предлози