• Ново
Климакс Метал, Метрички Keyless Крути Цевки, C600M-106, C600 Серија, Челик, 106mm Окно

Климакс Метал, Метрички Keyless Крути Цевки, C600M-106, C600 Серија, Челик, 106mm Окно

DEN 1029.60
Износ
Во продавницата.

БРЕНД : Климакс Метал.ДИМЕНЗИЈА д ИНЧИ : 4.173. ДИМЕНЗИЈА "D" ИНЧИ : 7.756. ЗАКЛУЧУВАЊЕ со ЗАВРТКИ ГОЛЕМИНА : М12 X 90. ЗАКЛУЧУВАЊЕ СО ЗАВРТКИ КОЛИЧИНА : 15. Климакс Метал, Метрички Keyless Крути Цевки, C600 M-106, C600 Серија, Челик, 106mm Shaft Keyless Крути Цевки со висок вртежен момент и overhung капацитет.Спецификација за производ : БРЕНД : Климакс Metal DIMENSION d ИНЧИ : 4.173 ДИМЕНЗИЈА "D" ИНЧИ : 7.756 ЗАКЛУЧУВАЊЕ со ЗАВРТКИ ГОЛЕМИНА : М12 X 90 LOCKING ЗАВРТКИ КОЛИЧИНА : 15 DIMENSION Д1 ИНЧИ : 4.488 СЕРИЈА : C600 SHAFT ДОЛЖИНА : 106mm MT (FT-LBS) : "24,203"ДИМЕНЗИЈА L ИНЧИ : 4.488 ИЗГРАДБА : Steel DESCRIPTION : Keyless Крути Цевки - Metric LOCKING ЗАВРТКИ MA (FT-LBS) : 74.

За производот

Слични предлози