• Ново
Ingot Злато Бар Мувла Железо Челик Кастинг Калапи Алатка за Злато, Сребро Бакар и Алуминиум Барови 200oz

Ingot Злато Бар Мувла Железо Челик Кастинг Калапи Алатка за Злато, Сребро Бакар и Алуминиум Барови 200oz

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Идеален За Лиење Злато, Сребро, Бакар и Алуминиум Барови.Вкупна Должина (Вклучувајќи и Справи) е 10" X 3.18" X 1.75".Внатре Димензии : L5.75" X W2.38" X H1.5".Тешки Железо Челик.Капацитет : 200 мл.на Злато.Идеален За Лиење Злато, Сребро, Бакар и Алуминиум Барови.Мувла Големина е Севкупната Должина (Вклучувајќи и Справи) е 10".Внатре Димензии : L5.75" X W2.38" X H1.5".Тешки Железо Челик.Капацитет : 200 мл.Розентал Колекција е Регистрирана трговска Марка Заштитена од НАС трговска Марка Закон.

За производот

Слични предлози