• Ново
EDC Кожа Организатор Торбичка, EDC Превозникот со Пенкало Јамка, Фишер Простор Пенкало Торбичка, Компатибилен со Секојдневен Носат Алатки, Кожен џеб организатор Обви?

EDC Кожа Организатор Торбичка, EDC Превозникот со Пенкало Јамка, Фишер Простор Пенкало Торбичка, Компатибилен со Секојдневен

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висококвалитетна кожа : направен од лудиот коњ кожа, мека , трајни и невкусна.Одлична дизајн : се грижи за вашиот мини нож, фенерче и пенкало, лесен за носење, и брзо да ги најдете EDC потреби кога ќе им треба.Разумен складирање : тоа е компатибилен со EDC tools.даде два D Облик Keychain Тока, што може да се стави во џеб или обесени на вреќа,Тоа може да биде уредно се чуваат за да се направи повеќе удобен за носење, и тоа нема да биде лесно да се изгуби.Подарок : одлична изработка, издржливи, уникатен и практичен подарок за семејството и пријателите.Пакување : секој пакет содржи две EDC торбичка и две D Облик Keychain Тока.

За производот

Слични предлози