• Ново
Optoma BX-CTA19 Зум Објектив за домашно Кино Проекција на Екранот

Optoma BX-CTA19 Зум Објектив за домашно Кино Проекција на Екранот

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Широк зум објективот. 1.02 - 1.36 Фрли Сооднос.Се користи за Wu1500 Проектор.На Optoma BX-CTA19 е широк зум објектив со 1.02 - 1.36 фрли сооднос, 1.33 х zoom ratio и 1.1 M - 14.7 M фрли на далечина (М).оваа леќа се користи за Wu1500 големи место единствен чип DLP проектор со 12, 000 lumens и одлична репродукција на боите.

За производот

Слични предлози