• Ново
Нокаут Удар, Хидраулични Дупка Настроената Комплет, 8T Нокаут Удар Дупка Комплет, од не ' Рѓосувачки Челик Хемиски Електроника, Електрични за Нафтена Индустрија

Нокаут Удар, Хидраулични Дупка Настроената Комплет, 8T Нокаут Удар Дупка Комплет, од не ' Рѓосувачки Челик Хемиски Електроника,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Потоа клипот род е продолжен во водечката дупка на работното парче, а потоа се зезнав во удар, така што на раб од удар е тесно поврзано со работната површина, и удар, на работното парче и умре сигурно се фиксни.5 mm водич дупка.Функција : 1. Лесно да се работи, пазарот на енергија, брзо, непречено и одлично познавање на обработка на површината. Опремен со разни на моделот од различни големини за да се задоволат различните барања.Лесно да се работи, пазарот на енергија, брзо, непречено и одлично познавање на обработка на површината. Пред отворањето на работното парче за да се отвори, првата вежба 11. Безбеден и сигурен, без оглед на местото или локација ограничувања.Отворање дупка од 30 или повеќе бара 20.Како да го Користите : Оперативни procedures1.5 mm водечки дупка со рака вежба. Завртка клипот род во завртка дупка на клипот цилиндар, а потоа вметнете за миење во клипот род и вметнете ја во умре. Може да се користи за индустрија, нафта, хемиската индустрија, електроника, електротехника, морски, машини и други индустрии за инсталација и поправка на отворањето на жица и цевка, индикатор за светло, инструмент прекинувач, итн. Хидраулични дупка настроената е светла, убава и лесно да се носат.Може да се користи за индустрија, нафта, хемиската индустрија, електроника, електротехника, морски, машини и други индустрии за инсталација и поправка на отворањето на жица и цевка, индикатор за светло, инструмент прекинувач, итн.Безбеден и сигурен, без оглед на местото или локација ограничувања.

За производот

Слични предлози