• Ново
CDQYA 2 ПАРЧИЊА Поставени Коса Клип за Жените корејски Шноли Кристал Коса Barrettes Девојка Hairgrip Коса Додатоци (Боја : A)

CDQYA 2 ПАРЧИЊА Поставени Коса Клип за Жените корејски Шноли Кристал Коса Barrettes Девојка Hairgrip Коса Додатоци (Боја

DEN 3179.52
Износ
Во продавницата.

Тоа го прави вашиот изглед благородна и додава на вашиот charmming.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Тоа го прави вашиот изглед благородна и додава на вашиот charmming.Одговара за било бои косата, убава украс за партијата и на свадба.Прилики : Секојдневниот Живот, Свадба, Ангажман, Забава, итн.Карактеристики : Коса Додатоци, Слатко, Мода,Елегантен Дизајн.Одличен коса клип за да се носат на партијата, на фестивали или во секојдневниот живот.Материјал : стакло, алуминиум.Стил : модерен Соодветна за публиката : жени,girls Used за : подарок/партија, дневна, танц, канцеларија, career Gifts : девојка,пријател, сопруга, мајка, жена, девојка.Ние Гарантираме За Стилот Е Иста Како Што Е Прикажано На Слики.Ви Благодариме!.

За производот

Слични предлози