• Ново
Honeywell Дома RTH9585WF1004 Wi-Fi Smart Боја Термостат, 7 Ден Програмабилни, Екран на Допир, Енергија Ѕвезда, Алекса Подготвени

Honeywell Дома RTH9585WF1004 Wi-Fi Smart Боја Термостат, 7 Ден Програмабилни, Екран на Допир, Енергија Ѕвезда, Алекса Подготвени

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

НЕ работи со електрична baseboard топлина (120-240 V).НА ВАШИОТ ПАТ.КОМПАТИБИЛЕН СО : Принудени воздух (гас, нафта или електрични), топла вода и пареа, и топлински пумпи со електрична копија.Едноставно поставување зема кавга надвор од програмски вашиот термостат.Ви помогне да заштедите енергија, следете го вашиот греење и ладење со месечна енергија извештаи и да добијат персоналните совети за намалување на употребата на енергија.УДОБНОСТА ДОАЃА ВО ВАШИОТ БОЈА.Персонализирајте го вашиот Wi-Fi Smart Боја Програмабилни Термостат да се вклопи во вашиот décor.Можете исто така да се контролира термостат користење на екранот на допир и ја промените позадинската боја за да одговара на вашата боја боја или личен избор.ВАШИОТ РАСПОРЕД.

За производот

Слични предлози