• Ново
SVS SB-1000 Про Запечатени Subwoofers - Пар (Пијано Сјај Црна)

SVS SB-1000 Про Запечатени Subwoofers - Пар (Пијано Сјај Црна)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

На здивот на производството и музикалност на еден свет-класа subwoofer од 13-инчен куќиште со state-of-the-art карактеристики.Двојно-layer глас серпентина дизајн го подобрува линеарност и верност во полна екскурзија а минимизирање на нарушување и моќ компресија. 325 w RMS 820+ w врв моќ Санка засилувач со целосно дискретни MOSFET излез и софистицирани 50 MHz DSP оптоварување соба со градите-thumping и точни бас можете да се чувствуваат дека belies нејзините компактни кабинет.SVS инженерните на vented пол парче и ефикасна високо-моќен глас серпентина да се задржи на СБ-1000 Про subwoofer кул без да влијае на перформансите.Се прикажуваат сите нови 12-инчен високо-екскурзија возачот и референтни засилувач технологијата што се користи во предводник на SVS subwoofers SB-1000 Про е добро балансирана центар со легендарниот перформанси потекло. 12-инчен SVS Високо-Екскурзија Возачот - Соба-тресење бас со суптилноста и префинетост Максимизирање на сите расположиви квадратен инч на површина SVS се одликува со голема екскурзија 12-инчен возачот и двоен феритни моторни собранието во acoustically инертен 13-инчен кабинет.Едноставно кажано својата класа на сопствената.Исто така, се карактеризира со SVS subwoofer DSP smartphone стан за напредно пребарување и контрола.Повеќе иновации и подобрување на ефикасноста во запечатен кабинет комплет сите насочени кон генерирање subterranean длабок бас проширување и сеизмички излез додека останатите прецизни и контролирани.Влакна композитни конус со исклучителни вкочанетост-да-маса сооднос се движи масивни количини на воздух додека започнување и запирање на ученикот со свежи прецизност.

За производот

Слични предлози