• Ново
Новиот Шеф на Аудио 27 Bluetooth RGB Звук Бар - Одговара: -2022 John Deere Gator XUV 590i 4x4 S4 UTV

Новиот Шеф на Аудио 27 Bluetooth RGB Звук Бар - Одговара: -2022 John Deere Gator XUV 590i 4x4 S4 UTV

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

3.5 mm Помошен влез за поврзување на паметни телефони или MP3; Изградена-во куполата на светлина по дното на домување. 500-Вати Класа-D засилувач; Три пара 3" јазик; Еден пар 1" високотонци; IPX-5 оценет водоотпорен комплет.Bluetooth стриминг ви овозможува да се игра и контрола музика и апликации како Spotify/Пандора.Вклучува безжичниот далечински управувач.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и каде сакате овој објект да испраќаат.Откако цел е ставен не постои начин да се поправи или да го промените адресата.Шеф Аудио 27" Bluetooth RGB Звук бар карактеристики 3" full range звучници и 1" рог високотонци со RGB осветлување и вграден во купола светлина по дното на домување. 3.5 mm Помошен влез за поврзување на паметни телефони или MP3 со A2 DP Bluetooth стриминг ви овозможува да се игра и контрола музика и апликации како Spotify/Пандора Вграден DSP, пред-засилувач излези се овозможи поврзување на повеќе системи и претходно EQ IPX-5 оценет водоотпорен комплет Вклучува безжичен далечински 500-Вати Класа-D засилувач Три пара 3" звучници Еден пар 1" високотонци.

За производот

Слични предлози