• Ново
CHINLY Bluetooth 32W Трепкане Оптички Влакна Светлина Мотор, RGBW Светлина Возачот СТАН + Далечински Управувач за Автомобил Соба Ѕвезда Таванот со DC & AC Приклучок

CHINLY Bluetooth 32W Трепкане Оптички Влакна Светлина Мотор, RGBW Светлина Возачот СТАН + Далечински Управувач за Автомобил

DEN 2544.00
Износ
Во продавницата.

【Home / Автомобил употреба】Висока моќност и светлината трепкане светлина кутија, со САД Приклучок и запалка приклучок адаптер, стави тоа на секаде каде што сакате. (AC85 V-265 V / DC12 V). 【СТАН Контрола】светлина кутија е контролирана од страна на мобилен телефон (Android / i Phone), само симнете ја АПЛИКАЦИЈАТА "Мојот smart LED" на Google Play/Apple Продавница. 【Mult-режим】Изградена-во RGBW LED, промена на боја / mode / за брзина / осветленоста на пригоден начин. (Remote Вклучени). 【Музичкиот Режим & Трепкане】светлина следи победи кога се во режим на звук, што повеќе реални ѕвезденото небо. 【Сервис и Прилагодување】Ако имате било каков проблем со производот/инсталација или треба поголема моќ на светлина кутија, ве молиме контактирајте со нас.CHINLY Bluetooth 32 W Трепкане Оптички Влакна Светлина Мотор, RGBW Светлина Возачот СТАН + Далечински Управувач за Автомобил Соба Ѕвезда Таванот со DC & AC Приклучокот.

За производот

Слични предлози