• Ново
Експлозија Доказ 150 Вати Прилагодливи Пол Врвот Монт LED Светло Тела се Лизга Техник Јарем - C2D1/C1D2

Експлозија Доказ 150 Вати Прилагодливи Пол Врвот Монт LED Светло Тела се Лизга Техник Јарем - C2D1/C1D2

DEN 1872.00
Износ
Во продавницата.

Жици на EPLC2-PT-150 LED-RT е прекинат во сливните кутија со 3/4" навој центар.EPLC2-PT-150 LED-RT-4in-1224-60 DB-30 K.На EPLC2-PT-150 LED-RT пол врвот лизга одговара на планината експлозија доказ светлина се одликува со прилагодливи вртливата заградата изградена на 3/8" алуминиумски кој им овозможува на 270 на вредноста и е во прилог да се лизга одговара јарем за лесна инсталација.Мала тежина и ниски профил направи оваа единица атрактивна алтернатива на поголеми и потешки постари тела и бара помалку хардвер да се инсталира.LED технологија и компактен дизајн го прави овој светилка одлична замена надградба опција за крупни и високо трошоците за одржување постари тела.Направен во САД Ларсон Електроника EPLC2-PT-150 LED-RT Пол Врвот Лизга Техник LED светло тела обезбедува оператори со моќен и енергетски ефикасна алтернатива за традиционалните опасни локација личности.

За производот

Слични предлози