• Ново
Infantino Сензорни се Откријат и да се Игра Сензорни Топка

Infantino Сензорни се Откријат и да се Игра Сензорни Топка

DEN 551.76
Износ
Во продавницата.

Возраст одделение 3 месеци+.Rattling rainstick, се врти огледало & глупо squeaker.Лесен-за-фатете дизајн е совршен за малку раце.Поттикнува на истражување се игра и сензорни откритие.Infantino Сензорни Откријат & Игра Сензорни Топката.Се тресат до некоја забава!Со лизгачки лежишта, врти огледало, rattling rainstick и забава squeaker звучи, ова е лесно да се сфати сензорни топката разиграно поттикнува визуелни и тактилни откритие додека развој на фината моторна координација.

За производот

Слични предлози