• Ново
Sterling Silver Мушка Капи

Sterling Silver Мушка Капи

DEN 497.04
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Метал - Sterling Silver.Заврши - Полиран.Приближната Ширина - 10.8 mm.Приближна Тежина - 0.51 грама.Ова е нова Sterling Silver Мушка Капи.Со овие монистра што може да се создаде голем број на прекрасни парчиња накит.Метал - Sterling Silver Заврши - Полиран Приближното Ширина - 10.8 мм Ова е пакет од 4.

За производот

Слични предлози