• Ново
Дијамант Слика Пејзажот на Злато Линија Дијамант Уметност 5d Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Дијамант Уметнички Колекции за Деца Големи Целосна Дијамант

Дијамант Слика Пејзажот на Злато Линија Дијамант Уметност 5d Дијамант Сликарство Колекции за Возрасни Дијамант Уметнички

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Производот не се вклучени рамката. 【ДИЈАМАНТ УМЕТНОСТ КРУГ/ПЛОШТАД ПОЛН ВЕЖБА】 : Висок квалитет на дијаманти покрие целата слика, повеќе сјајна и убава !Тркалезна/плоштад дијамантите се доследни во големина и облик. 【ДИЈАМАНТ СЛИКАРСТВО ЦЕЛОСЕН СЕТ НА ДОДАТОЦИ】 : Dianond сликарство Производи вклучува high-definition маслото платно, обоени дијаманти, дијаманти пенкала, дијамант коцки, пинцети, глина, само-запечатување кеси.♥Дијамант сликарство, исто така може да се користи како декомпресија алатка. Остатокот од дијаманти може да се стави во внатрешноста на zip заклучување кеси.Моделот себе има леплива позадина и пластични overtop да се задржи на слика леплива и тогаш камења ќе се одржи, така што ќе можат лесно да се заврши сликата.Како ќе се фокусира на изработка на дијаманти, срцето постепено добива мир.【DIY ДИЈАМАНТ СЛИКА ЗА ЗАБАВА】 : DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување, да научат да се намали стресот, емоционалното прилагодување. Се однесуваат на табелата подолу е платно за да ги најдете соодветните дијамант.НЕ го изложувајте премногу недовршени областа на платно во случај на намалување на вискозитет. Стап дијамант кон соодветните платно. Стап соодветните дијамант.♥Answer : ___________________________ Note : 1.Процесот на производство е едноставна, кои можете да потрошите помалку време да се заврши,тоа е лесно да се реализира класичните дела на уметноста.Голем формат дијамант слики се претставени со повеќе групи на алатки.

За производот

Слични предлози