• Ново
Автомобил Безжичен Полнач за Land Rover Discovery Спорт 2015-2020 Потпирач за Средно Кутија ABS Собираат Центар Конзола Организатор Лента со Безжичен Телефон Полнење

Автомобил Безжичен Полнач за Land Rover Discovery Спорт 2015-2020 Потпирач за Средно Кутија ABS Собираат Центар Конзола

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

❤Fitment❤✍За Land Rover Discovery Спорт 2015 2016 2017 2018 2019 2020, Тоа доаѓа како оригиналниот автомобил дел, 100% фит, 【Мора да Имаат】 во ова модерно општество со паметен телефон во рака. ❤Материјал❤✍ Направени од високо квалитетни пластични, квалитет собираат, 100% сосема нов автомобил потпирач кутија ракавица кутија со Безжична автомобил полнач модул во грбот, вид на Чудо пронајдок,Безбедноста при започнува со секој мал acticle организиран и вашиот мобилен телефон се во совршена место и целосно наполнета. ❤Работат надвор од❤✍ Чувајте ги вашите потпирач за складирање во повеќе организиран начин со специфични seperated функција област;Лесен и брз инсталација, директно одговара, без модификација е потребно. ❤Smart Sensor❤✍ Автоматско Автомобил Полнач прави everyting полесно и побезбедно, Ова чудо автомобил потпирач организатор автомобил chager нуди брзо полнење за вашите телефони и те спаси од месинг со кабли и случаи кога возите. ❤Телефон Носителот Фах❤✍ Компатибилен со i Phone S12/ 11/ 11 Pro / 11 Про Max / XS Max / XR / XS / X / 8 / 8 Плус, Samsung Галакси S20 / S10 / S9+ / S9 / S8 / S8+ / S7 edge / S7 / S6 работ+ Samsung Note 10 / Забелешка 9 / Note 8 / Забелешка 7, Пиксели 3 / Пиксели 3 XL и Сите smar телефони и уреди со безжичната полнење.

За производот

Слични предлози