• Ново
DeepseaTJX Бебе Лигавче 5pcs Плунка Крпа 8 Слоеви Чист Памук Бебе Материјали Газа 360° Децата Лигавче Новороденче Petal Лигавче Бебе Плунка Крпа Универзалната за Момчиња и Де?

DeepseaTJX Бебе Лигавче 5pcs Плунка Крпа 8 Слоеви Чист Памук Бебе Материјали Газа 360° Децата Лигавче Новороденче Petal

DEN 616.56
Износ
Во продавницата.

За овој проект. *Пакување : 5 компјутери bibs со различни обрасци, удобен и издржливи, погоден за доенчиња и мали деца. *Удобно и дише : користете супер висок квалитет на ткаенини, 100% памук, 8 слоеви на газа; меки, удобни и дише, заштити бебето е деликатна кожа, и бебето превозникот е светлина и дише. *Супер абсорбента : 360°ротирачкото, бебето лигавче со snap тока користи 8 слоеви на мека памучна крпа за супер абсорбента, брза апсорпција на течноста, брзиот капе и неуредна храна overflow. *Вратот големина : 3.5 инчи (9 cm) дијаметар погоден за новороденчињата години, а на возраст опсег е 0-3 години. 360° цвет плунка towel Product спецификации : 10.5*10.5" (поместуваат)Ткаенини : Чиста cotton Applicable полот : мажите и women Packing листата : 5pcs (случаен избор на боја)".

За производот

Слични предлози