• Ново
Вежбање Велосипеди, Ултра-Тивка Дома Вежба Велосипед Хуманизирано Stepless Брзина На Промена Дизајн Затворен Спортски Губење На Тежината Опрема За Спорт

Вежбање Велосипеди, Ултра-Тивка Дома Вежба Велосипед Хуманизирано Stepless Брзина На Промена Дизајн Затворен Спортски Губење

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Применливи сценарија : фитнес опрема, здравствени масажа, фитнес тело, спортски трендови, велосипедизам sports Package Содржина : Внатрешна фитнес врти велосипед X1 set Note : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1 носители cm.И седиште со мека и издржливи СТП перница и handlebar со отчукувањата на срцето метар направи вежба безбедно и удобно.Седиштето, исто така, може да се прилагоди и назад за да ги задоволи вашиот различен став.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред наддавање.Уживајте во удобноста и забава на фитнес вежби веднаш.ШЕПОТ ТИВОК : Магнетни отпорност на системот создаде неверојатно мазни и речиси нечујно возење, овој excersize велосипед е многу погодна за затворен простор.Тоа може да се вежба на повеќе делови во исто време, како што половината, колковите, стомакот, рацете и нозете.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : може безбедно и ефикасно вршење на сите мускулни групи на целото тело, спречување на лошо вежбање на телото од влијаат на обликот.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот.ЛЕСНО ДА се ДВИЖИТЕ : превоз Со тркала, на стационарен велосипед е лесно да се движите на стационарен велосипед од соба в соба.Уживаат во забавата на вежбање лесно.СТРАШНИ ДОМА EXCERSIZE EQUITPMENT : Внатрешна велосипедизам велосипед ќе биде одличен избор за домашна употреба опрема за вежбање.Голема внатрешна аеробик кондиција equipment High квалитет на челична конструкција, супер силни и durable Specification : Материјал : испрскаат челични цевки + пластични делови + појас drive Product боја : black Product големина на : 102*485*935 (cm)Отпор на вредноста : magnetron вежба bike Functions : растојание, време, брзина, калории, пулс на срцето, вежбање program Maximum оптоварување : 150 KG.

За производот

Material:
sprayed steel pipe + plastic parts + belt drive
Product color:
black
Product size:
102*485*935 (cm)
Resistance adjustment:
magnetron exercise bike
Functions:
distance, time, speed, calories, heart rate, exercise program
Maximum load:
150KG.
Applicable scenarios:
fitness equipment, health massage, fitness body, sports trends, cycling sports
Package Contents:
Indoor fitness spinning bike X1 set :
Due to manual measurement, please allow an error of 0-1 cm. Please make sure you don’t mind before bidding. :
Due to differences between different monitors, the image may not reflect the actual color of the project. Thank you! :

Слични предлози