• Ново
AVV Бакар Нерѓосувачки Челик Леб Кутија За Кујната Countertop Мали Метални Организатор Тркалаат Врвот Леб Бин Модерна Чување на Сад се Зголеми Злато

AVV Бакар Нерѓосувачки Челик Леб Кутија За Кујната Countertop Мали Метални Организатор Тркалаат Врвот Леб Бин Модерна Чување

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

НЕРЃОСУВАЧКИ BREADBOX : Изработени од квалитетни и издржливи нерѓосувачки челик, ' рѓа доказ за долго време се користи во кујната countertop.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Рачка на капакот за да ја отворите и слајд без да се прави отпечатоци, капакот се движи во и надвор непречено, лесен за чистење.ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : Вкупно производ димензија 14"x 9.5" x 6.3", се вклопуваат 2 леба, hotdog бухти, muffins, палачинка и cookies (колачиња).МОДЕРНАТА ЛЕБ за ОТПАДОЦИ : Роза злато и нерѓосувачки челик тело натпревари сите нерѓосувачки челик апарати многу добро.Имајте кујна контра уредни и чисти.ПРОРЕД ЗАШТЕДА & СВЕЖИНА : Back-пропустливи дизајн да им помогне на проток на воздух, води леб свеж подолго.Совршен за мали кујна со ограничен простор кабинет.Тоа е време да се добие леб кутија дека уредно се сокри леб и, исто така, го чуваат на едно место овој леб кутија има парче на покритие што ви овозможува да го отворите и слајд без правење печати.Мазна лизгачки врати, елегантен дизајн, натпревари кујнски апарати многу добро, добар изглед и корисни прилог на кујната.AVV breadbox зазема малку простор.

За производот

Слични предлози