• Ново
Xerox VERSALINK B610 Б/W 65PPM LTR (B610/DNM)

Xerox VERSALINK B610 Б/W 65PPM LTR (B610/DNM)

DEN 21096.00
Износ
Во продавницата.

Брзина преку задачи од страна на заштеда на заеднички settings како мемории за едноставни, еден допир работа setup.Целосна Спецификација на Производот : Кликнете за да ја видите. Максималната Резолуција на Печатење : 1200 x 1200 dpi.јас n фактот, versa Link поставува нов стандард за она што можете да очекувате во работна група продуктивноста од Xerox.На Versa Link B610 Печатач ви дава слобода да работат каде и како сакате - со надвор.Право надвор од кутијата, ќе смета на вашиот Versa Link B610 доследно и беспрекорно ги извршува задачите кои го прават вашиот бизнис работат поефикасно.Versa Link уреди се натоварени со карактеристики за заштеда на време и Xerox технологии дизајниран за да се забрза споделувањето на информации и намалување на непродуктивните workflows.Од ТОА-бесплатна инсталација волшебници, чекор-по-чекор опциите за конфигурација, подготвени сте да се оди-кавга слободни.Со индивидуализира, капацитивни 5-инчен колор екран осетлив на допир, можете да го допрете го, избришете и притиснете на вашиот пат низ задачи и функции со мобилен-како леснотија.Дома или далеку, оваа високо конфигурираат, cloud-поврзан работно место асистент обезбедува потполно нови способности кои одат далеку над конкуренцијата-на конкурентна цена.Xerox® Versa Link® B610 Печатач : брзо, целосно опремен и office-friendly v ersa Link B610 е ништо, но основните вашиот црно-бел печатач.Се Препорачува За Употреба : Обична Хартија За Печатење.Целосно ре-конструиран за супериорен сигурност, на Versa Link B610 карактеристики нов хардвер дизајн со помалку подвижни делови, јакнење на хартија-пат компоненти, како и повеќе напредни Hi-Q LED глава за печатење.

За производот

Слични предлози