• Ново
Магнетни Куки Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Злато Бања Додаток Поставите Метал за Бања Магнетни Фрижидер Куките

Магнетни Куки Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Злато Бања Додаток Поставите Метал за Бања Магнетни Фрижидер Куките

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Тип на : Пет-парче Сет.Материјал : Метал, од не ' Рѓосувачки челик.Функција : Порибено.Име на производ : Бања Додаток Set Color : Брусен Gold Function : бања додаток поставите gold Installation : Ѕид Mountd Style : поставување прибор за bathroom Usage : Household What е вклучен?1×Тоалет Brushe со holder1×Сапун Јадење Holder1×Ѕид hook1×Слив faucet1×Крпа bar1×Тоалетна хартија holder1×Бања решетката.

За производот

Слични предлози