• Ново
GANFANREN Традиционалните Креативни Смола Планина Дизајн Статуа Дома Декор Занаети Соба Декорација Објекти Салон Гроздобер Голема Figurine

GANFANREN Традиционалните Креативни Смола Планина Дизајн Статуа Дома Декор Занаети Соба Декорација Објекти Салон Гроздобер

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Материјал : смола.Вкупната големина : 60x21x35cm (должина, ширина и висина).Основната големина : 29x12x4 CM (должина, ширина и висина).Линиите се мазни, криви се меки, и бои се интегрирани во врвови за да се направи врвови повеќе уникатен.Површината на основата е мазна, практични и убава, дното е не се лизга, и има нежен изглед.Производ : Апстракт electroplating ornaments Material : Resin Process : electroplating Application : Свадба подароци, Божиќ подароци, домашна декорација.Вкупната големина : 60x21x35cm (должина, ширина и висина).Основната големина : 29x12x4 CM (должина, ширина и висина).Линиите се мазни, криви се меки, и бои се интегрирани во врвови за да се направи врвови повеќе уникатен.Површината на основата е мазна, практични и убава, дното е не се лизга, и има нежен изглед.Пакување метод : 1 *Ornamentsnotes : ве Молиме овозможи мало отстапување на мерење.Поради разликата на светлината и на екранот, бојата на овој производ може да биде малку поинаков од сликата, ви благодариме за вашето разбирање.Совршен украс за домот декорација, трпезариска маса или подарок за блиски.

За производот

Слични предлози