• Ново
Бранови од Вавилон Вибрации на Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Види 38mm/40mm - 38mm/40mm - Сребро.

Бранови од Вавилон Вибрации на Smartwatch Бенд Компатибилен со Apple Види 38mm/40mm - 38mm/40mm - Сребро.

DEN 1696.80
Износ
Во продавницата.

38/40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна боја.Направени од вегетаријанска кожа со велур-како се чувствуваат на долната страна.Биде лидер на бендот.Нашите Епл Види бендови функција вашиот омилен Society6 дизајни на вегетаријанската кожа за на рака и се достапни со четири различни хардверски бои; злато, розово злато, сребрена и црна боја.Тие се идеални за секојдневна облека, со мека велур-како долната страна, и лесно може да се разменуваат во нови бендови користење на брзо ослободување извори. - Секој производ е направен само за вас - Прилагодлив види бенд мерки 5.75" да 7.75" - 38/40mm бендот работи со 38mm Серија 1, 2 злато, розово злато, сребрена и црна Направени од вегетаријанска кожа со велур-како се чувствуваат на долната страна - Брзо ослободување извори за лесно detaching **ПРО СОВЕТ** : Координирање на вашиот Apple Види бенд како ќе се координира вашата гардероба, мислам дека за seasonality и комплементарни бои навистина да се направи вашиот Apple Види поп.Клучни зборови : Модел, Линија уметноста, Дизајн, Линија, Илустрација, Цртање.Исто така вика : Apple се Види Бенд, apple се види ремени.Бранови дизајниран од страна на Вавилон Вибрации.

За производот

Слични предлози