• Ново
Бебе Кукла Постелнина Модерен Хотел Стил Креветчето Прашина Кавга/Здолниште, Кралска Сина

Бебе Кукла Постелнина Модерен Хотел Стил Креветчето Прашина Кавга/Здолниште, Кралска Сина

DEN 718.80
Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Координатите со модерен хотел стил креветчето сет постелнина.ГОЛЕМИНА на : ОВАА ПРАШИНА КАВГА ќе одговара на стандард креветчето (прибл : 28x52).; ТОА ГО ПОДЕЛИ РАБОВИ и 14" КАПКА ® за да се осигура совршено се вклопуваат.СТИЛ : ДИРЕКТНО TAYLORED Тоа е pleated во средината на широк страни за додаде стил.Овој класичен креветчето кавга е остро и исечените со вашата боја на избор.машина перат, нежно циклус.целосно произведени во САД.Возраст mfg максимална : 24.0, Возраст mfg минимум : 0.0care_instructions : Машина за Миење Нежно Циклус, material_composition : 65% Полиестер/35% Памук.Од Мајка ми искуство ништо не завршува со креветчето како прашина кавга не.Овој Модерен Хотел прашина кавга е едноставна и убава и да се координира со секое бебе соба оркестарот.Целосно произведени во САД.Машина перат.

За производот

Слични предлози