• Ново
Замена на батеријата за Rohde & Шварц FSH13 FSH20 FSH4 FSH8 1309.6130.00 ХА-Z204 ХА-Z206

Замена на батеријата за Rohde & Шварц FSH13 FSH20 FSH4 FSH8 1309.6130.00 ХА-Z204 ХА-Z206

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет - Нашите батерии се направени за да се точните спецификации исто како оригиналот на батеријата.Секој батеријата е со строгите спецификации откривање и се користи за тестирање, апсолутно се обезбеди безбедно и трајно користење на батеријата.Overcharge, со текот на испуштање, во текот на напон и краток спој заштита за подобри животниот век на батеријата.Батеријата Спецификации - Капацитет : 10200m Ah, ПОТ : 73.44 Пот, Тип : Li-ion, Напон : 7.20 V - Нова целосно декодираната чип работи само како оригиналот.Димензии : 152.90 x 61.80 x 27.40 mm Weight : 450g / 15.87 оз.Сите батерии се Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, и CE. 12-месечна Гаранција и 14-дневниот Гаранција за Парите Назад.Ние сме професионални батеријата снабдувач, носејќи ништо име БАТЕРИИ.Ние поддршка глобална дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за сад и Канада . - Компатибилен Модел : ROHDE & ШВАРЦ FSH13 battery ROHDE & ШВАРЦ FSH20 battery ROHDE & ШВАРЦ FSH4 battery ROHDE & ШВАРЦ FSH8 батерија - Компатибилен Батеријата Дел Број : 1309.6130.00 ХА-Z204 HA-Z206 - Ro HS одобрен за токсични слободни.- CE и ISO9001 Сертификат за обезбедување на квалитетот.Совети Пред да се Purchase Please потврди компатибилен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.

За производот

Слични предлози