• Ново
SSD Dc Брзина Регулаторот 590C/1100/5/3/0/1/0/00/000

SSD Dc Брзина Регулаторот 590C/1100/5/3/0/1/0/00/000

DEN 1560.00
Износ
Во продавницата.

Бренд Нови(Не се Користи)Од Кина,Користете брзи превозот методи. 590 C/1100/5/3/0/1/0/00/000. Ние сме главно се ангажирани во главните електронски додатоци, ако имате други модел барања, добредојдени да се консултираат.Стоки имаат одлични функции(1 Година Гаранција).Ние се обидуваме да се опише објекти колку што е можно попрецизно.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.SSD Dc брзина регулаторот 590 C/1100/5/3/0/1/0/00/000.

За производот

Слични предлози