• Ново
erddcbb Големи Метал Ѕид Декорација - Уметнички Ѕид Виси, Целата Куќа Светови Модерна Метал Ѕид Оркестарот, Големиот Декоративни Метал Ѕид Скулптура Уметност Handging Ор?

erddcbb Големи Метал Ѕид Декорација - Уметнички Ѕид Виси, Целата Куќа Светови Модерна Метал Ѕид Оркестарот, Големиот Декоративни

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

5 см помеѓу секој панел кога виси на платно група.Вие само треба да стиска дупки во ѕидот, да го поправи ноктите и висат на производот директно.Вие само треба да стиска дупки во ѕидот, да го поправи ноктите и висат на производот директно.функција : artistry This метал ѕид уметнички дела изгледа убаво.Рачно изработени и рачно насликани уметност цвет е најдобро специјален подарок за пријателите и семејството.Лесен за инсталација : што виси дупка е дизајниран на задната страна на производот.Тоа е силна, едноставен и лесен.Ова е еден модерен начин да се намали тежината на ѕидовите на куќата.Мајсторство : Овој метал ѕид уметнички дела изгледа убаво.Лесно да се install The виси дупка е дизајниран на задната страна на производот.спецификација : Име : Креативни три-димензионални нерѓосувачки челик ѕид hanging Material : Нерѓосувачки steel Style : модерна и simple Weight : 6 kg Craft : Боја craft Size : 150x50 cm (59x19.Ѕид уметност е животот на дрвја, со висок квалитет, парична казна изработка и не е лесно да ' рѓа.Домашна Декорација. Ве молиме овозможи мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Поради светлосни ефекти и екран разлика, боја може да биде малку поинаква со вистинската точка.Поле на примена : Погоден за семејствата на различни стилови : спална соба, дневна соба, студија, канцеларија, лоби, хотел, ресторан, кафуле, изложбена сала, ѕид декорација, која може да донесе различни уметнички визии за луѓето кои го сакаат животот и секој вкус.Ѕид уметност е животот на дрвја, со висок квалитет, парична казна изработка и не е лесно да ' рѓа.

За производот

Name:
Creative three-dimensional stainless steel wall hanging
Material:
Stainless steel
Style:
modern and simple
Weight:
6 kg
Craft:
Paint craft
Size:
150x50 cm (59x19.6 inches)
Scope of application:
Suitable for families of various styles:
bedroom, living room, study, office, lobby, hotel, restaurant, coffee shop, exhibition hall, wall decoration, which can bring different artistic visions to people who love life and taste everyone
We recommend that you leave a space of 3.5 cm between each panel when hanging the canvas group. This is a modern way to reduce the weight of the walls of a house. :
If you have any questions, you can contact us via email and we will reply you within 24 hours. happy shopping. :
Notes:
1. Due to the light effects and screen difference, the color may be a little different with the true item. :
2. Please allow measuring deviation due to manual measurement. :

Слични предлози