• Ново
Надвор Јога Spacedye Висока Waisted Долго Leggings

Надвор Јога Spacedye Висока Waisted Долго Leggings

DEN 2258.16
Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Шел : 87% полиестер/13% spandex.Направен во САД.Измијте топло.Ткаенини : Activewear џерси.Наредени корселе, Простор боја, Влага-wicking ткаенина обезбедува великодушни се водат и целосно закрепнување, Двојно-layer висока половината и средни, ширум компресија, Идеален за повеќето активности од секојдневниот да интензивно вежбање.Подемот : 10.75 во / 27cm.Inseam : 28.75 во / 73cm.Надвор Јога е тело позитивни athleisure бренд дизајниран да остане во чекор со вашите најтешките работи испис и Пошироко.Оваа суштинска точка е се оди до парче ќе сакаат да носат секој ден (и може).Сериозно, сите стилови се за миење и фен безбедно за лесно грижа и лесно се носат.Надвор Јога развива секое парче за да ја задржи својата форма, боја и ултра-меки на допир за годините што доаѓаат.

За производот

Слични предлози