• Ново
6 Pack Satco S4998 250 Вати Црвено Инфраред Времето Доказ Топлина Крушка Светилка со Среден База

6 Pack Satco S4998 250 Вати Црвено Инфраред Времето Доказ Топлина Крушка Светилка со Среден База

DEN 1193.52
Износ
Во продавницата.

За обновена згради, Satcos LED retrofit светилки нудат брз-го поправи алтернативи како и нашите "Quicktrim" retrofits кои покриваат до рабовите на стариот вдлабнати конзерви и други замена опции.Општи Услужни Рефлектор.Satco услуги речиси секој пазар, од електрични дистрибутери и осветлување изложбените салони на Оем, изведувачи, архитекти и дизајнери." Билка Gildin, Основач на SATCO.За градители обидува да го подигнете на естетски по пониска цена Satco има развиено "изгради-ви-сопствена" архитектонски downlighting осветлување со Satcos Слободата линија.Од кујната острови на отворено осветлување, ние нудиме најголем избор на осветлување во индустријата.Satco признава огромен потенцијал на овој пазар и куќи една од најголемите придонеси на проектот-базирани осветлување во индустријата, за покривање на целиот спектар на решенија вклучувајќи СПРИНТ нашиот низок профил интегриран и далечински возачот downlights, кои се достапни во популарната работ осветлена ултра-тенок стил како и во архитектонски downlighting стил, различни од песна осветлување од моно-точка за да ја пратите барови, тесни-да-таванот флеш месеци за минималистички општи осветлување, чове осветлување, и декоративни тела - дури и декоративни тела кои нудат итни back-up опции.Ние ја направат вистинската работа.Општи Услужни Рефлектор.Изграден на традиционалните вредности на лојалност, углед, и напорна работа; и израсна врз принципот на тоа да се биде во можност за снабдување на нашите клиенти со квалитетни производи и ненадмината услуга, нашата над 1,5 милиони квадратни метри на складирање се осигура дека ние сме постојано во состојба да одговори на понудата и побарувачката на осветлување на пазарот.

За производот

Слични предлози