• Ново
Multicolor 6-парче Stoneware Кригла Поставен и Штанд Мулти 9-12 оз.

Multicolor 6-парче Stoneware Кригла Поставен и Штанд Мулти 9-12 оз.

DEN 2058.00
Износ
Во продавницата.

Кафе филџани Кафе работи Чај чаши Забава чаши, Чаши поставен Симпатична филџани кафе Падне кафе кригла Патување чаши Симпатична кригла Падне кригла Кафе сет Голема кафе кригла чаши Чај.Уникатен филџани кафе Farmhouse кафе чаши Забава филџани кафе Кул чаши Кригла подарок сет Селски чаши Кригла поставува Кафе поставен Симпатична чаши кафе.Симпатична кафе кригла Кригла шолја Кафе чаши сет.Кафе кригла поставува Farmhouse чаши Естетски кригла Шарени кригла сетови.Поставете includes One (1) стојат и шест (6) чаши Materials Stoneware, Метал Finish Multi-боја Димензии : Вкупно dimensions15 инчи висок x 6.5 инчи, широк x 6.5 инчи длабоки Овој производ ќе брод во една (1) кутија.Додатоци на сликата НЕ се вклучени.

За производот

Слични предлози