• Ново
LQGSYT Елегантни Краток Човечка Коса, Перики Откачен Кадрава Перика Коса, Перики Кадрава Човечка Коса Перика за Жени

LQGSYT Елегантни Краток Човечка Коса, Перики Откачен Кадрава Перика Коса, Перики Кадрава Човечка Коса Перика за Жени

DEN 3720.24
Износ
Во продавницата.

Материјал : Висок Квалитет И Висока Температура Отпорни На Топлина Синтетички Влакна Која Е Погодна За Долгорочна Употреба, Издржливи.Еластична Коса Капа, Прилагодливи Перика Големина,Светлосни Еко-Пријателски Никогаш Не Му Наштети На Кожата.Сезона : Пролет/Лето/Есен/Зима.Косата Карактеристики : Удобен за Носење;Мека на Допир;Лесно да се Грижи;Минимум Пролевање И Заплитане;Изгледаат Природно Како Човечка Коса.Процес : целосна механизам.Функција : Коса стил : Европски и Американски жени е долга кадрава коса wig Color : Фото Color Length : 54cm Weight : 273g Material : хемиски влакна висока температура wire Process : целосна mechanism Elastic Коса Капа, Прилагодливи Перика Големина,Светлосни Еко-Пријателски Никогаш не му Наштети на Кожата.Сезона : Пролет/Лето/Есен/Winter Hair Карактеристики : Удобен за Носење;Мека на Допир;Лесно да се Грижи;Минимум Пролевање И Заплитане;Изгледаат Природно Како Човечки Hair Cosmetic карактеристики : реална и природна, светлина и дише, удобно да wear Applicable објект : Мода female Efficacy : Промена на фризура за да го измените лице shape Due на разликата меѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

За производот

Слични предлози