• Ново
Ackitry Храна Торба за Чување на Организаторот за Кујна Фиока, 5 Компјутери Бамбус Премиум Храна Складирање Торба Носители, Бамбус Шише за Вода Организатор Багажник, 12

Ackitry Храна Торба за Чување на Организаторот за Кујна Фиока, 5 Компјутери Бамбус Премиум Храна Складирање Торба Носители,

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Бамбус фиока организатор поставете го прави повеќе здрави за вашиот живот.【Премиум Природен Материјал】Направени од издржлив, одржлив еколошки бамбус.Колку оригинално е тоа подарок идеја?!Housewarming, Булчински туш, Ден на Мајката, Пролет Чистење, сте го името!Единици дојде составуваат така што сите што треба да направите е да се пополни со вашиот омилен кеси.Тие може да се комбинираат сите заедно, или се користат поединечно или било која комбинација ви се допаѓа. 【Ги собере Различни Големина Фиока】Сет вклучува 5 различни големина кутии; Секој организатор кутија мерки 3 инчи во висина; Тие имаат екстра широк отвор за лесно вметнување и отстранување на храна и кеси.Микс, натпревар, и магацинот за да се создаде совршена единица за складирање за вашата фиока.И да се направи ласерско гравирање логото на кутијата. 【Компатибилен со Повеќето Брендови】Торба Организаторите се прилагоди според повеќето брендови. 【Лесно да се Одржува и да се Грижи】 Бамбус не само што не е понежен од пластични но, исто така, полесно да се чисти и одржува од дрвени предмети— може да се чистат брзо со топла вода.Во зависност од големината на прозорецот, можете да изберете дали тоа е галон кутија, четвртиот кутија, сендвич кутија, снек кутија или бонбони кутија.Совршен за дома, кујна, бања, и канцеларија фиока организација.Употреба во фиока да се задржи различни големина храна вреќи и други материјали организирани. 【Задржи Фиока Организиран】сет содржи 5 парчиња храна торба фиока организаторите, дизајниран за вашиот разни прехранбени складирање и кеси.

За производот

Слични предлози