• Ново
Azade Стигнале Руменило Четка ( од gole ) Топли Предмети

Azade Стигнале Руменило Четка ( од gole ) Топли Предмети

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Azade Стигнале Руменило Четка ( од gole )четка за Руменило во стигнале случај.Набори нежно во случај заштита на четка.Овален облик со густа коса за совршен контура на вашите образи.Пред почетокот на користење допрете на вишокот на руменило во прав.Неговата дебелина е одговорен за посилна руменило ефект.

За производот

Слични предлози