• Ново
Сопствени Мини Авто Полначот (Зелено) - 250 КОМПЈУТЕРИ - $1.41/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија на Големо

Сопствени Мини Авто Полначот (Зелено) - 250 КОМПЈУТЕРИ - $1.41/EA - Промотивен Производ/Брендирани со Вашето Лого/Рефус/трговија

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгледа како на производот за вашиот конечното одобрување пред да се печати.Ние ќе го задржи ревидирање додека не сте задоволни со тоа како изгледа.НЕМА СКРИЕНИ ТРОШОЦИ : До два боја отпечаток се вклучени во вкупниот број.Нема дополнителни setup такси.Авто приклучок адаптер.Приклучок во додаток штекер за полнење на лични уреди.Бела LED индикатор светлина.Компатибилни се со паметни телефони и било кој уред кој обезбедува USB кабел за полнење (освен i Pad и таблет уреди).Текст : 12-24 Volts.Излез : 5 V/1 Amp.USB кабел не се вклучени.Во потрага за преносни полначи?Проверете нашата промотивна моќ банки или нашите сопствени моќ банка каде што ќе може да дизајн свој полначот форма.

За производот

Слични предлози