• Ново
за Галакси S8 G950 G950A G950F G950P G950R4 T U V W 5.8 инчен Екран Замена со Рамка 【Оригинални AMOLED】 Допир Digitizer LCD Дисплеј Собранието,Screen Protector+Алатки (Црна Рамка)

за Галакси S8 G950 G950A G950F G950P G950R4 T U V W 5.8 инчен Екран Замена со Рамка 【Оригинални AMOLED】 Допир Digitizer

DEN 3829.20
Износ
Во продавницата.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Висок Квалитет AMOLED Екран за Галакси S8 со Црна Рамка.Тестирани пред превозот и е 100% работи.Овој дел е компатибилен само со Samsung S8. ✔ Рамка Боја е Црна.Работи со Сите Превозникот од at&t, T-Mobile, Спринт, Verizon, НИ Мобилните. ✔ Сите делови се 100% Тестирани пред Брод Надвор.Задоволство Гарантира или Пари Назад.Ние препорачуваме со тоа инсталиран од страна на професионална. ✔ Алатки се вклучени.Вклучувајќи екран калено филм。 Инструкции НЕ се вклучени.Сепак се повеќе видеа се достапни на You Tube. ✔ Нашите производи се со 100% задоволство да се гарантира.Ние сакаме да бидеме среќни со вашата нарачка.Ако поради некоја причина не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за враќање на парите или replacemen.AMOLED Компатибилен со Галакси S8 G950 A G950 T G950 V G950 P SM9500 G950 N G950 F G950 U LCD Екран на Допир на Екранот со Рамка+ Tools (Црна)S8 LCD.

За производот

Слични предлози