• Ново
KENCHII Mustang Ниво-3 9.5 Инчен Криви Форумот се Справи со Режа - Сребро.

KENCHII Mustang Ниво-3 9.5 Инчен Криви Форумот се Справи со Режа - Сребро.

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Директно : 7.5", 8.5", 9.5".Криви : 7.5", 8.5", 9.5".Потенка : 48 T (Вкупна Должина 6.5").Се Справи Со : Форумот.Edge : Полу-конвексни.На Mustang модел е вистински вреден работник, ова полу-конвексни стриже ќе ги намали без напор преку сите видови на палта.Голем палецот дупка и форумот се справи со е удобно се вклопуваат за повеќето раце.Надворешни собранието овозможува лесно дотерувања за да го одржите вашиот shears работењето на врв перформанси.

За производот

Слични предлози