• Ново
Riedel Veritas Пиво Стакло

Riedel Veritas Пиво Стакло

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Еден матични на парична казна кристално стакло.Машина разнесени стакло на ненадмината слаб и леснотија.Ги комбинира шарм на рачно изработени стакло со согласност точноста само машина направени од стакло може да се постигне.Капацитет : 15 3/8 унца.Воведување на Riedel е грозје сортен специфични колекција, на Veritas Серија.Нивниот свет-класа техничари се изврши во кристално најдобрите и најсветлите машина разнесени очила некогаш направени.Повисоки, но полесни и пофини од Vinum собирање и сеуште одржување на машина за миење садови безбедност, кршење на отпорот и се погодни за долгорочна дневна домашна употреба.Ги комбинира шарм на рачно изработени стакло со точност само една машина-направен од стакло може да се постигне.

За производот

Слични предлози