• Ново
Испотени Бети женска Leggings

Испотени Бети женска Leggings

DEN 1632.00
Износ
Во продавницата.

Drawstring затворање.Машина За Миење.LEGGINGS ШТО ЌЕ ВИ ги СЈАЕ ОД BARRE ДА БАР : Овие high-waisted leggings се 100% клеча доказ и дише, направени со сјајни, влажно-изгледа 4-начин водат ткаенина.ACTIVEWEAR ШТО РАБОТИ ЗА ВАС : Направен од супер еластичен материјал, овие leggings ви одговара совршено со прилагодливи drawcord за целиот ден удобност.Пот-wicking и брзо сушење за сите спортови.ВНИМАТЕЛЕН ТКАЕНИНИ ЗА ЛЕСНО НЕГА : Направен од 71% Polyamide, 29% Elastane, и поставата од 85% Polyamide со 15% Elastane, овие leggings се супер сјајните и супер поддршка.Миење на 104 степени F на намалена спин.Ве молиме не кајгана или сува чиста.ОДРЖЛИВ & КОНСТРУИРАН за ДА МИНАТАТА : горди сме дека нашите activewear е направена од високо технички ткаенини.Ние извор, креирање и тестирање на овие ткаенини за да бидете сигурни дека тие се издржливи, измијте го добро и траат со години.Нашата цел е да се зголеми бројот на производи кои се направени од било природен или рециклирани ткаенини користејќи одржлив процеси.Ние во моментов стојат на 21% и се работи да се направи подобро.НАШАТА ПРИКАЗНА : Основана во Notting Hill, Лондон, Испотени Бети создава премиум перформанси облека за активни жени.Познати за сокол-sculpting leggings и спортски luxe стилови, секое парче е дизајниран од страна на жените за жените да се изврши за повеќе спортови, од јога, трчање, пливање снег.

За производот

Слични предлози