• Ново
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Алкател OneTouch се Развива 2 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Алкател OneTouch се Развива 2 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 1 TB за Алкател One Touch се Развива паметен Телефон 2 ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.

За производот

Слични предлози