• Ново
(6 Pk) 14 ПРЕДВОДЕНА Пеперутка Трепка Коса, Плетенка Екстензии, Оптички Влакна светне Флеш Barrette Клип Плетенка, Assorted Colors

(6 Pk) 14 ПРЕДВОДЕНА Пеперутка Трепка Коса, Плетенка Екстензии, Оптички Влакна светне Флеш Barrette Клип Плетенка, Assorted

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Овие LED Коса Barrettes Се СОВРШЕН начин да се издвоите !Тие се одлични за секој специјален настан како што партии, клубови и музички фестивали, ноќта на вештерките партии и многу повеќе !.Плетенки се околу 14 инчи долго.Вклучува 6 мулти обоени LED Пеперутка трепка коса, плетенки.Батериите Се Вклучени и Инсталиран.Лесен за да го активирате и трепка повеќе бои.Клипот led блиц плетенка на косата, или на вашата облека.Се забележани во барови, ноќни клубови, гробови, proms, ноќно партии, или Огнен Човек.околу 80 оптичките влакна се намали со променлива должина од 5 инчи до 14 инчи долго Носат led светла коса под косата, така што само светлата се видливи Виножито Бои (Наизменични Multicolors) Напојува со 2 ПАРЧИЊА CR1220 мобилен батерии(вклучени).

За производот

Слични предлози