• Ново
Супер Сјајни 1.7 инчен Силиконски Калап за DIY Круг Телефон Зафат & 3pcs Поинаква Форма Т-Маица Keychain Смола Мувла Пакет, Накит Изработка на Силиконски Калапи, DIY Значка Рол

Супер Сјајни 1.7 инчен Силиконски Калап за DIY Круг Телефон Зафат & 3pcs Поинаква Форма Т-Маица Keychain Смола Мувла Пакет,

DEN 574.80
Износ
Во продавницата.

【ЛЕСНО ДА се ДЕ-МУВЛА】Вие само треба да пресврт на мувла и ослободување на вашата креација по смола е целосно излечени.Вашето парче доаѓа надвор од мувла лесно, без лепење, без кинење додека мувла одржува својата форма. 【ЗДРАВ чисти калапи со сапун вода; чување ги подалеку од sunshite и прашина. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Силиконски Калап е одлична за готвење јајца, печење muffins, cupcakes, и вие исто така може да го користите како quiche мувла, јајце курва мувла, чоколадо мувла, пудинг мувла, желе, мувла, мраз мувла и така натаму. 【УЖИВААТ DIY ЗАБАВА】Можете да го прилагодите модел, име, боја, слика, или збор на тоа, во Меѓувреме, можете да додадете исушени цвеќиња, sequins или што ви се допаѓа и мешање на смола со мика, боја, итн.да се направи повеќе уникатни и креативни.Можете да ја покажат својата неверојатни уметнички талент од нив!.

За производот

Слични предлози