• Ново
Parrotopia ITTM Табела Врвот Стои со база и куп - Среден

Parrotopia ITTM Табела Врвот Стои со база и куп - Среден

DEN 692.40
Износ
Во продавницата.

Големина : 22 x 14 x 27. Пакет Количина : 1. Одличен Квалитет.Одличен Подарок Идеја.Задоволство Странство.Нашите Сенди Костур производи нема да попуштат, чип, или да се загрози ако се намали, па вие не мора да се грижите за вашите миленици на животната средина.Тие се доволно тешки за да преживее нашиот свет, но работат одлично како природни прилог на нивно!Кога сакате најдоброто за вашето домашно милениче, да се добие Сенди Костур - вашиот птица ќе те сакам за тоа!!.Големина : 22" x 14" x 27".

За производот

Слични предлози