• Ново
Rohm Phlx Транзистори Прекинувач Кола 1 NPN, 1 PNP - Пред - Пристрасно (Base-Колектор Раскрсница) 50V 100mA Површината Планината UMT5 (Пакување од 3000)

Rohm Phlx Транзистори Прекинувач Кола 1 NPN, 1 PNP - Пред - Пристрасно (Base-Колектор Раскрсница) 50V 100mA Површината

DEN 16679.52
Износ
Во продавницата.

Mfr : - Rohm Phlx.Серија : - -.Пакет : - Лента & Ролна (TR).Дел Статус : - Не За Нови Дизајни.Транзисторски Тип : - 1 NPN, 1 PNP - Пред - Пристрасно (Base-Колектор Раскрсница).Транзисторски Прекинувач Кола 1 NPN, 1 PNP - Пред - Пристрасно (Base-Колектор Раскрсница) 50 V 100m A Површината Планината UMT5 Specifications : Mfr : - Rohm Semiconductor Series : - -Пакет : - Лента & Ролна (TR)Дел Статус : - Не За Нови Designs Transistor Тип : - 1 NPN, 1 PNP - Пред - Пристрасно (Base-Колектор Раскрсница)Апликации : - Прекинувач Circuits Voltage - Номинална : - 50 VCurrent Оценка (Засилувачи) : - 100m AMounting Тип : - Површина Mount Package / Случај : - 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Supplier Уред Пакет : - UMT5 Base Производ Број : - UMC4 Ro HS Статус : ROHS3 Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : - 1 (Неограничен)ДОСТИГНЕ Статус : - се ПОСТИГНЕ Unaffected ECCN : - EAR99 HTSUS : - 8541.21.0095 Дополнителни Ресурси : Стандарден Пакет : 3,000.

За производот

Слични предлози