• Ново
Гербер Teethers Нежно Teething Обланди - Јагода Apple Спанаќ, 6 Count & Лил Crunchies, Благи Cheddar & Veggie Натопи, 8 Count

Гербер Teethers Нежно Teething Обланди - Јагода Apple Спанаќ, 6 Count & Лил Crunchies, Благи Cheddar & Veggie Натопи, 8

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Без вештачки вкусови, засладувачи или синтетички бои кога било!.Производ 1 : ИСХРАНА ЗА ОДГЛЕДУВАЊЕ : Како вашето бебе, ние сме секогаш расте & учење.Производот 2 : Хранливи закуски : Од бебе е првиот прст храна да хранливи деца закуски големина за малку раце на нашите закуски секогаш немаат вештачки вкусови или вештачки засладувачи.Гербер Лил Crunchies Оброк се лесно да се џвака и да ги проголта и се само правото големина за малку раце да ги собереш и да уживате.Производ 1 : ЗДРАВИ СОСТОЈКИ : Овие лесно растворање teething закуски содржат 4 грама на цели зрна & 2 грама протеини по порција без сол, глутен, вештачки вкусови, бои и конзерванси.Повеќе од кога и да е ние сме посветени да биде вашиот партнер во родителство со квалитетни состојки, здрава храна и стручно водство.

За производот

Слични предлози