• Ново
VHNBVHGKGHJ Принтери Делови Додатоци 2/5/20/200/1000/10000pcs 3.7 V 600mAh 603035 Li Литиум Полимер ion Батерија со 2.0 mm JST Замена на Делови (Боја : 20pcs)

VHNBVHGKGHJ Принтери Делови Додатоци 2/5/20/200/1000/10000pcs 3.7 V 600mAh 603035 Li Литиум Полимер ion Батерија со 2.0

DEN 859.44
Износ
Во продавницата.

Ние ќе се фокусираме на квалитет, гаранција на квалитет, секој производ е тестиран пред превозот на, ве молиме слободно да се купи.Нашата служба за корисници е многу посветени и секогаш подготвен да одговори на вашите прашања.Да се подобри ефикасноста на вашиот печатач и да се направи вашата работа повеќе enjoyabl.Високо квалитетни и издржливи, долг животен век.Добро материјали, прецизност обработка, совршен печатач делови за замена на производи.Купи со доверба : Секој од нашите производи се строго проверени, пред породувањето за да се осигура дека ќе го добиете најдобриот квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа!.

За производот

Слични предлози