• Ново
UXZDX CUJUX Универзален Клуч Сет Прилагодлив Клуч Мулти-Функција Spanner Копче Голем Отворен Крај Клуч на Рака Алатки за водовод Завртка (Боја : Сребро)

UXZDX CUJUX Универзален Клуч Сет Прилагодлив Клуч Мулти-Функција Spanner Копче Голем Отворен Крај Клуч на Рака Алатки за

DEN 2902.32
Износ
Во продавницата.

Погоден за dismounting и инсталирање на санитарија, цевки орев и така натаму.Тоа не е на штета на украсни цевка и орев, како што се позлатени, бакар, итн.Тоа исто така може да се користи во мал простор.Работат без проблеми и точно со прецизност теренот и црвот.Мазна отворање на е тешко да се носат и има подолг живот.Погоден за dismounting и инсталирање на санитарија, цевки орев и така натаму.Тоа не е на штета на украсни цевка и орев, како што се позлатени, бакар, итн.Тоа исто така може да се користи во мал простор.Работат без проблеми и точно со прецизност теренот и црвот.Мазна отворање на е тешко да се носат и има подолг живот.Плоштад дупка е повеќе лесно да се носат.Note There може да биде малку боја разлика поради фактори како што се прикаже и pixels Package included1x Прилагодливи Wrench The мерење дозволено грешка е +/- 1-3cm.

За производот

Слични предлози