• Ново
JONJUMP Крсте Статуата на Исус на Крстот, за Дома Ѕид Оркестарот Смола

JONJUMP Крсте Статуата на Исус на Крстот, за Дома Ѕид Оркестарот Смола

DEN 1356.72
Износ
Во продавницата.

Лесно да се Носат : статуата е лесно да се носат и продавница, погоден за собирање.Високо Квалитетен Материјал : Ова статуа е направен од високо-квалитет matieral, безбедно и еко-пријателски, не-токсични и безопасно, и тоа има деликатна се чувствуваат.Идеален Подарок : Оваа статуа има уникатна форма, и исто така е погоден за употреба како подарок за роднини и пријатели, тоа е убава и практична.Повеќе Цели : Оваа статуа е елегантна декорација, која може да се користи во дом, канцеларија и на други места.Направена Статус : Овој статус карактеристики исклучителна изведба, која е мазна и детални линии, и живописен изглед.Материјал : СМОЛА производи : Крсте статуа производи име : Исус Крстот Големина : 22x12cm .

За производот

Слични предлози