• Ново
Нолан Рајан Autographed Бела Ренџерс Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна на Рајан и Уверение за Веродостојни од Fanatics - Вклучува Сертификат за Автентич

Нолан Рајан Autographed Бела Ренџерс Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна на Рајан и Уверение за Веродостојни

DEN 21480.00
Износ
Во продавницата.

Ние нудиме 100% Задоволство Гаранција за секој Врамени Спортски Дрес ние продаваме, или ние ќе ви даде наплата без прашања праша.Вие ќе бидете изненадени колку е добар на овој Нолан Рајан Врамени Autographed Тексас Ренџерс Величествен Џерси ќе изгледа виси на вашиот Дом или Канцеларија Ѕид.Ние нудиме 100% Гаранција за Автентичноста на секој Autographed Објект ние продаваме.Ние имаме повеќе од една од овие Дресови во акции, така што ние имаме вклучени акции фотографии.Ќе добиете Врамени Џерси идентична на онаа прикажана, вклучувајќи иста рамка стил (со nameplate) и ист тип џерси и Autograph Сертификација.Врвот на Линијата Кадрирање потрошен материјал што се Користи : Цврсто Дрво Рамка, High-End Кристално Јасно Акрилик и Трокреветни Киселина Слободни Трска направен специјално за кадрирање Спортски Сувенири.Надвор од Рамката мерки 35 инчи (од горе надолу) со 43 инчи (лево кон десно) и Врамени Џерси тежи околу 18 килограми.

За производот

Слични предлози