• Ново
Fanimation BPW8530-60BN Заврши Сет на Три Тавански Вентилатор Ножеви, 60 инчи, Брусен Никел

Fanimation BPW8530-60BN Заврши Сет на Три Тавански Вентилатор Ножеви, 60 инчи, Брусен Никел

DEN 4367.52
Износ
Во продавницата.

60 инчи сечилото издржам.Влажни оценет за внатрешна или надворешна употреба.Земја на Потекло : Кина.Пакет тежина : 6.84 lb.Ставете се себе си во стил со овој софистициран тавански вентилатор од Fanimation.Со многу моторни и ножот заврши комбинации availble, Заврши Обичај е разноврсна тавански вентилатор.Светло за полнење, ножеви и моторни се продава одделно.

За производот

Слични предлози