• Ново
Majhengg LM6UUOP LM8-60UUOP LME12UUOP LME16UUOP LME20UUOP LME25UUOP Отворен Тип Линеарна Топката Имајќи Буш Черупка (Боја : 4PCS, Водич Должина : LM60UUOP L)

Majhengg LM6UUOP LM8-60UUOP LME12UUOP LME16UUOP LME20UUOP LME25UUOP Отворен Тип Линеарна Топката Имајќи Буш Черупка (Боја

DEN 0.00
Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува : 1/2/4pcs Отвори линеарна имајќи LM6/8/10/12/13/16/20/25/30/35/40/50/60 OPUU -L LME12/16/20/25 OPUU-Л Избрана материјал : Висок квалитет на челик, фина изработка, долго носат живот.Низок коефициент на триење : триење коефициент е еден-педесетиот инструмент на традиционалните лизгачки водство.Таа има ниска триење на корозија, висока прецизност и брзо движење за безжични линеарно движење.G10 имајќи челик топка : Повеќе носат-отпорни, трајни и мазна.Пакетот вклучува : 1/2/4pcs Отвори линеарна имајќи LM6/8/10/12/13/16/20/25/30/35/40/50/60 OPUU -L LME12/16/20/25 OPUU-LFeatured материјал : Висок квалитет на челик, фина изработка, долго носат живот.Низок коефициент на триење : триење коефициент е еден-педесетиот инструмент на традиционалните лизгачки водство.Таа има ниска триење на корозија, висока прецизност и брзо движење за безжични линеарно движење.G10 имајќи челик топка : Повеќе носат-отпорни, трајни и мазна.

За производот

Слични предлози